AlemStyle | Yok Üstüne StyLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlemStyle | Yok Üstüne StyLe

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapYeni Mesajlar
AléMStyLé Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Çarş. Ara. 03, 2008 12:36 pm
Çarş. Ara. 03, 2008 12:26 pm
Çarş. Ara. 03, 2008 12:24 pm
Salı Kas. 25, 2008 2:40 pm
Cuma Kas. 21, 2008 3:03 am
C.tesi Kas. 15, 2008 12:05 pm
C.tesi Kas. 15, 2008 11:56 am
C.tesi Kas. 15, 2008 11:54 am
Paz Kas. 02, 2008 10:54 am

güzeL yazıLar nickLer (=

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Jorfq*
! AdmiNiçé !

! AdmiNiçé !

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/08/08 Mesaj Sayısı : 217 Nerden : тuzLa İş/Hobiler : Kişisel ileti :
güzeL yazıLar nickLer (= Vide
MesajKonu: güzeL yazıLar nickLer (= güzeL yazıLar nickLer (= EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 11:58 am

ıSTıK GiBiYim..HeRŞeYi BiLiRİM..ÇiLeK TaDınDa..BıRaS MaSuMCa güzeL yazıLar nickLer (= Ask

Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam

SEVMEK ÇAYDIRgüzeL yazıLar nickLer (= VirgsSEVİLMEK ŞEKER.BİZİM GİBİ GÜZELLER ÇAYI ŞEKERSİZ İÇER...

SeRSeRiYiMgüzeL yazıLar nickLer (= VirgsSoKaKLaR EviM.SeRSeRiYiMgüzeL yazıLar nickLer (= VirgsADaM GiBi SeVeRiM.BaNa BiR ADıM GeLeNe BeN On ADıM GiDeRiM ( DiNLé CiCi KıZ DiNLé! ) ZaNNéDéRSiN SeRSeRiLeR AğLaMaZgüzeL yazıLar nickLer (= Virgs SeRSeRi BiR KaYBoLuRSa KiMSe BuLaMaZ.İnaNKi ŞeHiRLeRiN CiCi KıZıgüzeL yazıLar nickLer (= VirgsHeR İnSaN SeRSeRi GiBi SeVeMeZ...

[b]dIş göRünüŞümLé yaRqıLama - yüRéqimLe aLqıLa taBi yüReğİn vaRsa.güzeL yazıLar nickLer (= Bo[/b]

[b]ArAmIoRuM kImSeYı olMaSı gErKnLeR ZaTeN YaNımdA..yAnImDA OlmAyIp gidEnLer kıMn uMrUnDa... güzeL yazıLar nickLer (= Bp[/b]

[b]basTım mühRü göRecek gününü xDgüzeL yazıLar nickLer (= Bm[/b]

[b]umuRsamas tavRımın hasTaSı oLun x)))güzeL yazıLar nickLer (= Ca[/b]

[b]Beni Seviyo Musun DedimgüzeL yazıLar nickLer (= VirgsÖlesiyegüzeL yazıLar nickLer (= VirgsDedi İspatlagüzeL yazıLar nickLer (= VirgsdedimgüzeL yazıLar nickLer (= VirgsGitti öldü ENAYİ ( asdassdas güzeL yazıLar nickLer (= BiggringüzeL yazıLar nickLer (= Bj )[/b]

[b]senİ sevioRum saNa taPioRum . . saLaq şaKa yapioRum x)güzeL yazıLar nickLer (= Bj[/b]

[b]TakLitLErimden Sakınmayın Çünkü Bana uLaşamıcanıs İçin Ancaq OnLarLa YEtinirsinİss x))) güzeL yazıLar nickLer (= Af[/b]

[b]DnYaYa Téq ArmAqaNm OrtA ParMaqıım güzeL yazıLar nickLer (= Af[/b]

[b]kRaLına yoL veRén aDam soYTaRısınImI düşünEcek.güzeL yazıLar nickLer (= Ad[/b]

[b]paRçaLaRı kayBoLmuşh puZzLé giBisinİz.kimİnİziN kaLBigüzeL yazıLar nickLer (= VirgskimİnİziN ruHugüzeL yazıLar nickLer (= VirgskimİnİziNgüzeL yazıLar nickLer (= VirgskimİnİziN beynİ yoK güzeL yazıLar nickLer (= Smile)güzeL yazıLar nickLer (= Ag[/b]

[b]seN dü$ünürsüngüzeL yazıLar nickLer (= Virgs Ben uygularım iŞte farKımıZ Bu! güzeL yazıLar nickLer (= Br[/b]

[b]Sussss! Adam oLmak susmakLa başLar. Sus ve itaat et!güzeL yazıLar nickLer (= Ad[/b]

[b]benİ eleŞtirceNe beYnİnİ gelİştiRRR xDgüzeL yazıLar nickLer (= Bm[/b]

[b]boşvEr benİ aLdıRma - bEn söylErim takıLma ! aŞk deniLEn meYdanDa görüŞürüs nasıLsa x))güzeL yazıLar nickLer (= Aj[/b]

[b]saNma Ki peK de maSumgüzeL yazıLar nickLer (= VirgsöyLE büyüK konUŞmagüzeL yazıLar nickLer (= VirgsaşK dedİğin o yoSma - takaR boYnuna taSma.güzeL yazıLar nickLer (= Bj[/b]

[b]qİt dedİm sAna giTmedin - biTTi dedİm anLamadIn - yaPıştın baNa çıkmıYoRsungüzeL yazıLar nickLer (= VirgssenLe bu dünYa bİr kabUs.güzeL yazıLar nickLer (= Ag[/b]

[b]Sende hiç gurur yokgüzeL yazıLar nickLer (= Virgs Sende hiç kişilik yokgüzeL yazıLar nickLer (= Virgs Laftan hiç anlamıyorsungüzeL yazıLar nickLer (= Virgs Yapıştın bana çıkmıyorsun !güzeL yazıLar nickLer (= Bl[/b]

[b]uzak olsada yerin...ben genede seninim güzeL yazıLar nickLer (= Smile[/b]

Önce sen sev sonra ben güzeL yazıLar nickLer (= Smile) güzeL yazıLar nickLer (= Ax

[b]aTsam ónúne Seevqímí baqrínaa baSMaz’míSín? [/b]

[b]Tam Sarildim Sen Darildin! Cok Nazlanma Yar Usandim! Sen 1 Adim ben 1 Adim! Ortada 1 Yerde Bulusalim güzeL yazıLar nickLer (= Smile[/b]

[b]Hayat bir PC oyunuysa şimdi bölüm geçme zamanı. güzeL yazıLar nickLer (= Bn[/b]

[b]a$k biR kumssaaati qibidir kaLp doLarken beYin boşaLır güzeL yazıLar nickLer (= Smile [/b]

[b]kaLbimi çaLdın seni mahkemeye wereCeimm nafaKa oLarak kaLbiMi isteYeceiM x))) güzeL yazıLar nickLer (= Aw[/b]

[b]love beni loveYim seNi güzeL yazıLar nickLer (= Smile [/b]

[b]deLiyim diy0rumDa iNanmıy0r kiMse deLi oLmasam sewermiYim deLice weriRmiyim caNımı öLümüNe sewinCe böyLe tanımLanır deLi işTe güzeL yazıLar nickLer (= Bk[/b]

[b]a$k kaLbe qirdiği zmn akıL seyahaTe çıkarmı$ güzeL yazıLar nickLer (= Smile [/b]

[b]yarınLar hep qsL oLjak derLer 0ySa buqünLerde dünLerin yarını diiLmi ?? güzeL yazıLar nickLer (= Bn[/b]

[b]beNden ayrıLmışSın ii haBer bir qsL buLmuşsun ii habeR bnDe bi yakışıkLı buLdum nabeeeeeeeeerrr !! güzeL yazıLar nickLer (= Smile güzeL yazıLar nickLer (= Smile güzeL yazıLar nickLer (= Ag[/b]

[b]iNat etMe yağmur bnDen fazLa ağLayamaSSSınn !! [/b]

[b]mutLuLuk bir ösLem çekmeyi biLirsenn beN bir başbeLasıyım kurTuL kurtuLabiLirsen güzeL yazıLar nickLer (= Smile güzeL yazıLar nickLer (= Br[/b]
Jorfq* ; Kullanıcısının İmzası

güzeL yazıLar nickLer (=

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası